Головна Життя Як вдало купити взуття в інтернет-магазині: тонкощі онлайн-шопінгу

Як вдало купити взуття в інтернет-магазині: тонкощі онлайн-шопінгу

Інтернет-магазини стають усе більш популярними, адже вибір тут більший, а ціни нижчі, ніж у звичайних торгових центрах. До того ж, онлайн-шопінг не потребує багато часу. Але, незважаючи на ці переваги, багато людей досі побоюються купувати взуття в інтернет-магазинах. Причина зрозуміла – страх, що пара, підібрана без примірки, банально не підійде. Дійсно, ризик є, але, якщо знати деякі правила купівлі взуття на онлайн-майданчиках, його можна мінімізувати.

Правило №1: Точно виміряйте стопу

Вимірюйте стопи в другій половині дня, коли ноги вже трохи набрякли і від того збільшилися в розмірі – так є більше шансів, що нове взуття не натиратиме. Встаньте однією ногою на аркуш паперу й обведіть її. Повторіть процедуру з другою ногою. Далі виміряйте довжину стоп – при виборі взуття орієнтуйтесь на більший показник.
Якщо ви купуєте літнє взуття, вимірюйте довжину босої ноги. А якщо спортивне чи демісезонне на кожен день, наприклад, стильні кеди https://kasta.ua/market/kedy-muzhskie/, кросівки чи напівчеревики, робіть заміри у шкарпетках. Купуючи зимове взуття, обов’язково додавайте 1–1,5 см запасу.

Правило №2: Зважайте на розмірну сітку

Вимірявши довжину своєї стопи, відкрийте розмірну сітку, яка пропонується на сторінці товару, і визначте потрібний вам розмір взуття. Зверніть увагу, що існує кілька сіток, показники яких не збігаються. Наприклад, якщо ви вибираєте чоловічі туфлі для стопи завдовжки 27 см, то за українською метрикою вам потрібен 41 розмір, за європейською – 42, а за американською – 9. Обов’язково уточнюйте країну-виробника взуття, щоб знати, з якою саме сіткою вам потрібно звірятися.

Правило №3: Читайте опис взуття

Купуйте взуття тільки в тому інтернет-магазині, який надає повну інформацію про товар. Окрім стандартних відомостей про розмір, колір і матеріали, мають бути зазначені такі нюанси, як вага і висота моделі, висота підборів чи платформи, наявний декор.
Також не лінуйтесь читати відгуки про товар. Вони дадуть вам змогу зрозуміти, чи збігається реальний вигляд і розмір взуття з фотографіями і номінальними параметрами, зазначеними на сайті. Якщо інтернет-магазин не передбачає опції зворотного зв’язку у формі відгуків, варто замислитися про його надійність і репутацію.

Правило№4: Зверніть увагу на матеріал

Враховуйте особливості різних матеріалів. Так, натуральна шкіра і замша мають властивість розтягуватися, тому через певний час взуття з високою імовірністю збільшиться у розмірі й підлаштується під форму стопи. А ось вироби зі штучної шкіри, полімерів і текстилю майже не розношуються. Якщо ви, купуючи взуття з цих матеріалів, вибираєте між більшим і меншим розмірами, віддавайте перевагу першому варіанту.

Правило №5: Не соромтесь консультуватися

Якщо ви не знайшли потрібної інформації на сторінці з описом взуття, сміливо звертайтесь до служби підтримки. Її наявність – одна з головних ознак турботи про клієнтів. Наприклад, інтернет-магазин Kasta пропонує відвідувачам кваліфіковані консультації телефоном і в чаті. Ви можете зв’язатися з працівниками магазину і з’ясувати будь-яку інформацію не тільки про товар, а й щодо особливостей оплати, доставки і акцій.