Головна Історія У Красному на Львівщині відкрили пам’ятний знак Героям Небесної сотні

У Красному на Львівщині відкрили пам’ятний знак Героям Небесної сотні

Сьогодні у селищі Красне відбулося відкриття та освячення пам'ятного знака Героям Небесної сотні та учасникам АТО, які загинули за Україну. Така ініціатива була приурочена до річниці масових розстрілів протестувальників під час Революції гідності у Києві 18-20 лютого 2014 року. Пам'ятний монумент встановлений у Пантеоні Борцям за волю України, біля могили генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача УПА, нашого земляка  Василя Кука.

На дійство зібралося багато людей, ті, які постійно слідкували за подіями річної давності допомагаючи Майдану, а також активісти, які від самого початку брали участь у протестних акціях в Києві. Місцеві священики провели поминальну панахиду та освятили монумент, який тепер нагадуватиме краснянам про жертовність новітніх Героїв Небесної Сотні. 
Згодом присутні вшанували полеглих Героїв хвилиною мовчання та молитвою. Місцевий хор та діти заспівали "майданівські" пісні, які створили атмосферу тогочасних подій.
До речі,встановлення пам'ятного знаку відбулося за ініціативи та сприяння громадського діяча Андрія Щерби, депутата Буської районної ради від ВО ''Свобода'' Володимира Юхими та першого заступника голови Буської РДА Миколи Чучмана.

Фото Мирослава Тимчишина.