Головна Конкурси Оголошено конкурс на найкращий ескіз герба Золочівського району

Оголошено конкурс на найкращий ескіз герба Золочівського району

Новосформований Золочівський район охопив колишні Бродівський, Буський та Золочівський райони, і тому потребує розроблення нової символіки, яка матиме об’єднуючий характер.

Про це повідомив депутат Золочівської районної ради Орест Кавецький.

«Кожна адміністративно-територіальна одиниця України повинна мати свій успішний бренд, який допоможе розкрити її цілісний образ, історичні, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості і традиції. Тому хочу запросити всіх до участі в конкурсі на найкращий ескіз герба Золочівського району, який анонсував ще наприкінці минулого року під час ІІ сесії Золочівської районної ради VIII скликання. Мета конкурсу – об’єднати мешканців новоствореного Золочівського району, пробудити у них почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної самосвідомості шляхом прямої участі у розробці офіційної символіки району», – розповів Орест Кавецький.

Основні умови конкурсу:

– в конкурсі можуть брати участь громадяни старші 18 років;

– ескіз герба Золочівського району повинен бути виконаний з використанням комп’ютерної графіки;

Увага! Ескізи повинні бути підготовлені відповідно до “Методичних рекомендацій з питань геральдики і прапорництва областей, районів, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл (територіальні та муніципальні символи)” Українського геральдичного товариства, які розроблені у відповідності до Указу Президента України №694/2000 від 18.05.2000 “Про впорядкування геральдичної справи в України” (далі – методичні рекомендації).

– роботи потрібно надіслати в електронному вигляді на e-mail: vidrodzhennya_sela@ukr.net, у темі листа вказати: “Конкурс на найкращий ескіз герба Золочівського району”. Останній день подачі – 31 березня 2021 року;

– кількість ескізів від одного учасника не може перевищувати 3 (трьох).

У супровідному листі до проектів зображень обов’язково додається інформація про автора (авторів):

– прізвище, ім’я, по-батькові;

– адреса проживання;

– контактний телефон;

– посилання на сторінку у мережі Facebook;

– інші відомості (вік, освіта, місце роботи чи навчання, та ін.).

Порядок обрання переможця:

– всі роботи учасників конкурсу будуть представлені комісії Золочівської районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та комунальної власності (далі – комісія);

– комісія перевірить ескізи на дотримання авторами умов конкурсу та методичних рекомендацій;

– 3 (три) найкращі роботи, які будуть обрані комісією, пройдуть громадське оцінювання у мережі Facebook на моїй сторінці. Переможець буде обраний за найбільшою кількістю вподобань;

– ескіз герба переможця буде рекомендований Золочівській районній раді для затвердження його як офіційного символу району з проведенням супровідних процедур відповідно до чинного законодавства України.

«Я, як депутат Золочівської районної ради, теж зроблю свій внесок у розвиток геральдики району, тому на переможця конкурсу особисто від мене чекатиме премія у розмірі 5 тисяч гривень. Запрошую приймати участь в конкурсі та нехай переможе найкращий!», – зазначив депутат Орест Кавецький.