Головна Коротко На Львівщині більшість госпіталізованих з коронавірусом – люди молодого віку, з важкими...

На Львівщині більшість госпіталізованих з коронавірусом – люди молодого віку, з важкими формами пневмонії

Сьогодні у Львівській ОДА відбувся брифінг щодо епідситуації на Львівщині, спікерами на якому були директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис та директор Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Олександра Бурда.

Як повідомив Орест Чемерис, якщо проаналізувати тенденції по кількості звернень в стаціонари протягом останнього тижня, то є деякі позитивні зрушення – кількість госпіталізованих на 100 тис. населення протягом останніх семи днів зменшується. Проте говорити про покращення епідситуації на разі не доводиться.

«Вчорашня статистика, близько 240 госпіталізованих пацієнтів, – це, в основному, люди молодого віку, з важкими формами пневмонії, кисневозалежні і які потребують інтенсивного лікування з моменту поступлення у стаціонар», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Щодо вакцинації, то станом на сьогодні 36 752 особи на Львівщині провакцинувалися. У розрізі областей Львівщина посідає друге місце по темпах вакцинації населення після міста Києва. Найбільшу кількість людей щеплено вакциною «Covieshield» – це 36 283 особи, вакциною «Coronavac» –  343 особи, і вакциною «Pfizer», якою почали вакцинувати вчора, – 126 осіб.

Загалом на Львівщині працює 9 мобільних бригад, які роблять щеплення вакциною  «Covieshield», 3 – «Coronavac», 2 – «Pfizer». На разі навчання додаткових бригад тривають і їх кількість буде збільшуватися.

Також триває реалізація пілотного проекту вакцинації населення в Моршині. Станом на вчора, 19 квітня, там працювали два тимчасових стаціонарних пункти щеплення, де провакцинували 122 особи, та Стрийська мобільна бригада, яка вчора провакцинувала 168 осіб. Сьогодні вакцинація у Моршині продовжується.

Більшість госпіталізованих з коронавірусом - люди молодого віку, з важкими формами пневмонії