Головна Коротко Буський РВ ГУМВСУ намагається бути ближчими до людей і покращити думку...

Буський РВ ГУМВСУ намагається бути ближчими до людей і покращити думку про діяльність міліції

1634

Для взаємодії з населенням Буський РВ ГУМВСУ у Львівській області проводить профілактичні заходи -відвідують помешкання громадян для того, аби бути ближчими до людей і покращити думку про діяльність міліції. 

Кожен дільничний інспектор вручає візитівку зі своїми даними: місцем знаходження пунктів міліції, годинами прийому та номерами телефонів. І це спрощує спілкування з громадянами. Коли ти представляєшся, пропонуєш допомогу, люди почувають себе впевненішими та захищенішими. І у випадку, якщо виникає якась проблема, вони без жодних вагань звертаються до нас. Відтак працівники сектору ДІМ Буського РВ відвідали 10118 помешкань громадян і розмістили 94 інформаційних листівки у місцях перебування людей. Окрім цього, відвідали 343 осіб похилого віку, здійснили 38 виступів перед населенням.

Ми не повинні стояти осторонь людських переживань, потреб та проблем. Набагато простіше працювати, коли дільничний інспектор знає своїх мешканців особисто. Таким чином зможемо забезпечити громадянам спокій та надати оперативну допомогу.

Марія ЦЮПКА, старший сержант міліції