Головна Коротко Львівський Центр легеневого здоров’я учасник конкурсу «Stop TB Awards» «Маю силу»  

Львівський Центр легеневого здоров’я учасник конкурсу «Stop TB Awards» «Маю силу»  

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» учасник конкурсу «Маю силу «Stop TB Awards» у номінації “Регіональний успіх”

Засновником Конкурсу є Партнерство “Зупинимо туберкульоз. Україна”, секретаріатом якого виступає ВБО “Конвіктус Україна”.

Як зазначають організатори: «Навколо нас є багато людей та організацій, які щодня реалізують свою професійність та потужність у подоланні епідемії туберкульозу в Україні. Конкурс це прекрасна можливість нагородити тих, хто працює у сфері боротьби з туберкульозом, приймають важливі рішення, впроваджують нові проєкти та демонструють реальні успіхи у подоланні туберкульозу в Україні».

У  списку конкурсантів номінації «Регіональний успіх» п’ять медичних закладів з різних областей України. Вони представили на розгляд журі власні рішення у сфері протидії туберкульозу в Україні, досвід надання допомоги хворим, результати діяльності, інноваційні ідеї.   За умовами конкурсу, засідання та голосування журі відбудеться на фінальному етапі, після відкритого онлайн голосування на сайті. Переможця конкурсу визначать за загальною кількістю балів.

Організатори  запрошують усіх охочих до 1 березня долучитися до відбору та проголосувати за один із медичних закладів на сайті – тут