Головна Коротко Чому сайту з SSL сертифікатом можна довіряти

Чому сайту з SSL сертифікатом можна довіряти

Можливість легко відправляти і отримувати інформацію – це один з факторів, завдяки якому всесвітня павутина стала настільки популярною на сьогоднішній день. Звичайно, якщо інформація, яка передається в мережі, не є конфіденційною, то особливої ??необхідності в запобіжних заходах безпеки немає. Але у випадку з особистою, конфіденційною інформацією важливо зробити все можливе, щоб захистити її від несанкціонованого доступу. Навряд чи когось порадує той факт, що з кредитної картки зникли гроші або хтось став використовувати пошту для спаму. Ось тут якраз на допомогу і приходить SSL.

Secure Socket Layer (SSL) – розроблений Netscape криптографічний протокол, завдяки якому забезпечується захищений обмін даними. При передачі інформації в мережі є ризик того, що зловмисник її перехопить і використає в своїх цілях. Перешкодити йому в цьому зможе SSL – з його допомогою можна захистити взаємодію між браузером користувача та веб-сервером.

Для встановлення безпечного SSL з’єднання необхідно мати SSL сертифікат. SSL сертифікат – це цифровий підпис сайту, який підтверджує його справжність. Видається він спеціалізованими установами, тобто центрами сертифікації або засвідчуючими центрами. Дізнатися про те, чи встановлений на сайті сертифікат і чи безпечне з’єднання можна за деякими характерними особливостями:

1. Веб-адреса буде розпочинатися з https:// (відмінною рисою є буква «s»).

2. В адресному рядку буде видно значок замка.

Які переваги онлайн-бізнесу може дати SSL сертифікат?

Захист інформації. Сертифікат гарантує конфіденційність даних, тому користувачі будуть завжди в безпеці, залишаючи на вашому сайті свої логіни, паролі, дані кредитних карт і т.д.

Показник професіоналізму. Будь-який бізнес, який хоче отримати сертифікат для свого веб-сайту, повинен пройти перевірку центром сертифікації. Таким чином, у користувачів будуть гарантії, що браузер отримує дані з потрібного домену, ваша фірма реально існує і ресурс, на якому вони знаходяться, не є фішинговим.

Більше довіри. Користувачі охочіше залишатимуть свої дані там, де у них буде впевненість в їх збереженні. В результаті ви отримаєте більше покупців і більше продажів.

SEO. Google так само бере до уваги факт наявності безпечного з’єднання і в своїй видачі віддає перевагу сайтам з HTTPS.

Таким чином, якщо ваш сайт працює з персональними даними та платежами, то наявність SSL сертифікату – це вже необхідність. З ним користувачі будуть впевнені в безпеці ресурсу і довіри до такого сайту буде набагато більше.