Головна Коротко На Бущині представлення нового голови РДА завершилось скандалом

На Бущині представлення нового голови РДА завершилось скандалом

Одіозна чиновниця Львівської ОДА Маріанна Вільшинська представляючи нового голову Буської РДА Олега Коваля порадила йому, щоб він звертався за порадами та прислуховувався до колишнього очільника Бущини Петра Мороза. Присутніх у залі представників громадськості, журналістів, сільських голів це обурило.

Вони не стримували свої емоції після заходу.

“Вона ще із старої гвардії Синютки, тому каже, те що її скажуть нинішні попередники”,- каже один із сільських голів району.

“Що то тепер Олег має дзвонити до Мороза і погоджувати кожен документ. Сміх і гріх”, – зауважує представниця РДА.

“Новопризначеного голову образила, ніби він не має голови на плечах, щоб до колишнього очільника звертатись!”, – каже ще один з сільських голів.

“Ні для кого секрет, що ця чиновниця є доброю подругою колишнього голови РДА Мороза. Її Мальський на посаді чомусь залишив”, – звертає увагу громадський активіст.

У своєму слові призначений голова РДА Олег Коваль подякував захисникам Вітчизни на Сході та наголосив, що першочерговим завданням його роботи буде розвиток соціального-економічного розвитку району.
Привітав з призначенням Олега Коваля та побажав успіхів в роботі голова Буської районної ради Богдан Глова.

Нагадаємо, Олег Коваль до призначення був головою Заводської сільської ради, його обрали на цю посаду у 2015 році після місцевих виборів. До сільради пройшов як самовисуванець. Був членом ВО “Батьківщина”. Згідно із його декларацією про доходи за 2018 рік, Коваль заробив 102 527 грн зарплати, йому належить квартира у селі Заводське, будівля магазину у селі Переволочна та торговий павільйон у Буську. З 2016 року Коваль їздить на авто Ford Fiesta 2016 року випуску вартістю 420 000 грн. Його дружина, Ліда Коваль, займається підприємницькою діяльністю і минулоріч задекларувала 558 154 грн.