Головна Коротко На Львівщині будуть жити жінки та діти зі Слов’янська

На Львівщині будуть жити жінки та діти зі Слов’янська

Вчора, 28 травня ввечері, кілька сотень переселенців зі Слов’янська вирушать залізницею до Львова.

Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, повідомила прес-служба адміністрації.

«Вивезти дітей зі Слов’янська дуже непросто. Над цим працюють громадські організації «Євромайдан-SOS» та «Євромайдан-Схід», а також українські військові. Сьогодні нам повідомили, що Українська залізниця взяла на себе безкоштовне перевезення слов’янців. Якщо все вдасться, то завтра вони прибудуть  до Львова», –  зазначила заступник директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА Оксана Яковець.

На Львівщині вже готуються зустріти переселенців та підшукали для них житло.

Як повідомив директор департаменту соціального захисту населення Василь Мартиняк, сьогодні відбулася нарада стосовно розміщення переселенців зі Слов’янська.

За його словами, надати тимчасовий прихисток для переселенців зголосилися низка керівників санаторіїв, пансіонатів, готелів та приватні особи. «По кілька десятків сімей готуються прийняти санаторії та пансіонати Трускавця, Моршина, Східниці та інших міст. Частину прибулих розмістимо в приватних будинках – їх приймуть жителі сіл Городоцького, Золочівського, Жидачівського та інших районів. Ще кілька десятків родин розмістимо в гуртожитках навчальних закладів. Близько 30 осіб готується прийняти дитячий притулок у Львові, що на Левандівці», – зазначив Василь Мартиняк.

Як повідомляв «Вголос», у найближчі два дні зі Слов’янська на Львівщину приїде близько пів тисячі осіб.