Головна Коротко На об’їзній дорозі Львова відновили ремонт мосту

На об’їзній дорозі Львова відновили ремонт мосту

Підрядна організація ТзОВ «Трансбуд» розпочала монтування крайніх балок шляхопроводу на дорозі Західний обхід Львова. Роботи із встановлення та монтажу планують завершити на початку травня. Повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

«Сьогодні відбувається монтаж двох з восьми балок, що виготовлені в місті Пустомити на залізобетонному заводі. Ми плануємо, що до кінця квітня вдасться завершити їх відлиття, а на початку наступного місяця й монтажні роботи», – розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Керівник області оглянув як відбувається ремонт. За його словами, підрядник виконав робіт на суму 2,7 млн. грн., з яких вже оплачено 2,5 млн. грн. «У зв’язку з інфляцією зросла й вартість ремонту, яка тепер становитиме близько 13-14 млн. грн.», – додав Олег Синютка.

«Закриття цього мосту створює величезні труднощі для автомобілістів. Саме тому вже у червні ми плануємо відкрити рух через цей шляхопровід», – наголосив очільник Львівщини.

Як зазначив керівник ТзОВ «Трансбуд» Степан Маїк, після ремонту міст матиме три смуги для руху, що значно розширить пропускну спроможність. Підрядник також додав, що гарантійний термін обслуговування складатиме 50 років.