Головна Коротко В області вже п’ятий рік поспіль проводять християнсько-військовий вишкіл “Захисник”

В області вже п’ятий рік поспіль проводять християнсько-військовий вишкіл “Захисник”

17 серпня, на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» стартував християнсько-військовий вишкіл «Захисник».

«Головною метою проєкту є формування у молоді образу воїна-християнина як захисника миру і правди, як того, хто завжди дотримується християнських норм життя і не зловживає військовою силою, захищає слабших та стоїть на боці справедливості та правди» – зазначають організатори заходу.

Цього року вишкіл відбудеться у двох напрямках: перший – вишкіл сержантів та стройова підготовка; другий – вивчення історії УПА, пішохідного туризму і скелелазіння.

Крім того, кожного дня для учасників відправлятиметься Літургія, проводитиметься вечірня варта та молитовна вечірня сторожа в поєднанні із вартуванням.

Зазначимо, що захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах конкурсу молодіжних проектів Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Організаторами табору є ЛОМГО «Українська молодь – Христові», департамент душпастирства силових структур України УГКЦ, та ГСПО «Тризуб» ім. Степана Бандери.