Головна Коротко В Буську рятувальники демонстрували свої дії під час реагування в надзвичайні ситуації

В Буську рятувальники демонстрували свої дії під час реагування в надзвичайні ситуації

30 березня в адміністративній будівлі (м,Буськ, Львівська, 2) відбулася семінар-нарада представників Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області з керівним складом Буської міської та Красненської селищної рад, старостами округів з метою надання методичної допомоги в частині організації заходів цивільного захисту з питань службової діяльності по організації реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Перед учасниками наради виступили керівник Буського РВ ГУ ДСНС Андрій Полішко, начальник ДПРЧ-14 Буська Роман Іваськів, представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області Віктор Літовинський, заступник Буського міського голови Володимир Зеленюх та Красненський селищний голова Роман Фурда.

Надалі відбулися показові практичні навчання з задіянніям усіх екстрених служб щодо умовного гасіння пожежі у адміністративній будівлі та евакуації потерпілих, злагодженості дій служб у випадку ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди.

Окрім цього, учасники семінар-наради мали нагоду ознайомитися з пожежно-рятувальною технікою, новітніми засобами, які використовують у надзвичайних ситуаціях рятувальники.