Головна Коротко На Львівщині служба автомобільних доріг ініціює ремонт доріг місцевого значення у смт....

На Львівщині служба автомобільних доріг ініціює ремонт доріг місцевого значення у смт. Красне

Служба автомобільних доріг у Львівській області провела обстеження автомобільної дороги Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни на ділянці від смт. Красне до м. Перемишляни та визначила обсяг робіт, які необхідно виконати для покращення безпечних умов руху автотранспортних засобів.

 
Що стосується фінансування даних робіт на 2015 рік, то в Службі автомобільних доріг сподіваються на поліпшене фінансування. аніж це спостерігалось торік. Про це "Варіантам" йдеться в повідомленні прес-служби Служби автомобільних доріг у Львівській області.

У 2014 році філією «Буський райавтодор» за кошти експлуатаційного утримання з державного бюджету на автомобільній дорозі Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни в смт. Красне були виконані роботи по частковій ліквідації аварійної ямковості. У 2014р. в смт. Красне на автомобільній дорозі місцевого значення Золочів-Красне виконані роботи з ліквідації ямковості ТзОВ «Техно Буд Центр». Ці роботи здійснювались ін’єкційно-струменевим методом за кошти державного бюджету в межах смт Красне.Незадовільний стан доріг, безперечно, загрожує безпеці руху та створює інші значні незручності для громадян Красного та інших міст, через які проходять автомобільні дороги. Служба автомобільних доріг Львівської області уважно дослухається та реагує на критику з боку громадськості. Однак, Служба автомобільних доріг не виконує ремонти, а лише виступає отримувачем державних коштів на їх ремонт та утримання.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування. Мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області станом на 01.01.2015 становить 8380 км, в тому числі: автодороги державного значення – 1866,1 км, автодороги місцевого значення – 6514,5 км.