Головна Коротко Страуси живуть і в Буському районі

Страуси живуть і в Буському районі

Екзотичну для наших країв птицю – страусів породи «Чорний африканський» можна побачити поблизу траси Київ-Чоп, що в селі Хватів Буського району.

   Кожен, хто зупиняється поблизу, щоб з криниці набрати води, має шанс побачити і сфотографуватися з страусами. Ці великі й сильні птахи можуть навіть завдати травми людині, адже усі страуси агресивні, бо захищають свої гнізда і територію. Зазвичай цій птиці потрібен спокій. 
  Для прогулянки у місцевих страусів є простір. Їдять вони, як вдалося побачити, різне зерно, кропиву, конюшину, кульбабу та п’ють воду.
  В Україні вирощування страусів стало не просто хобі, а бізнесом. Страусина ферма дає яйця і поживне м`ясо, однак цінним продуктом є їхня шкіра, яка йде на виготовлення взуття. З пір’я та кісток роблять прикраси та елементи декору, а фахівці з нетрадиційної медицини використовують навіть наріст на дзьобі та кігті страуса як сировину для ліків. 
  До речі, нестися страуси починають тільки після 2-х років. Вагою вони до 1,8 кг (це як 25 штук курячих одразу), а самі страуси досягають маси понад 100 кг. 
/Буський медіа-портал/
Знімки Романа МАТВІЮКА