Головна Коротко У Буському районі триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо заборони спалювання сухої трави

У Буському районі триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо заборони спалювання сухої трави

17 березня працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з завідувачем сектору з питань цивільного захисту Буської райдержадміністрації Геннадієм Булавенком та головою Милятинської сільської ради Світланою Гриневич проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців сіл Новий Милятин, Ріпнів, Старий Милятин по недопущенню виникнення пожеж в житловому секторі, забороні спалювання сухої трави та по недопущенню виникнення пожеж в екосистемах.
Працівники Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області поспілкувалися з депутатами Милятинської сільської ради та місцевими жителями, закликавши їх дотримуватись вимог пожежної безпеки в побуті, бути обережними при користуванні електричними та газовими приладами, не перевантажувати електромережу та дотримуватись правил пожежної безпеки щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах.
В результаті проведення відпрацювання Милятинської сільської ради з населенням було проведено інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, роздано агітаційні листівки щодо покращення та забезпечення пожежної безпеки в побуті та недопущенню виникнення пожеж в екосистемах. Недоліки, які були виявленні під час відпрацювання, усувалися на місці. Рятувальниками було здійснено обхід 20 житлових будинків та проведено 35 інструктажів.
Громадянам вищенаведеної сільської ради доведено стан пожежної безпеки в місті, районі, області та по Україні в цілому.