Головна Коротко У Буську освітяни та комунальники очистили місцевий парк від сміття і чагарників

У Буську освітяни та комунальники очистили місцевий парк від сміття і чагарників

На виконання розпорядження голови РДА Петра Мороза в Буському районі тривають заходи в рамках проведення Місячника озеленення, прибирання і благоустрою.
Сьогодні, 28 березня, за ініціативи відділу освіти РДА педагогічні працівники та технічний персонал Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Буської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка», працівники відділу освіти РДА, Буського БДЮТ і ДЮСШ взяли участь у толоці у міському парку ім.Івана Франка, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва. До освітян приєдналися працівники Буського міського комунального підприємства, які окрім робочих рук, долучили техніку для вивезення сміття. Тут же працювала машина підприємства «Олнова», яка подрібнювала зрізане та опале гілля дерев, яке використають згодом для виготовлення біопалива.

Як повідомив першому заступнику голови РДА Олегу Ільківу начальник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький, працівники установ освіти своїм прикладом вирішили показати, насамперед, школярам, що головний обов’язок кожної людини і всього суспільства в цілому – це дбайливе ставлення до природи, не засмічення довкілля, підтримання у належному санітарному стані своїх населених пунктів.