Головна Коротко Українські книжки – сільським бібліотекам

Українські книжки – сільським бібліотекам

 З 1 жовтня по 1 грудня 2012 року громадська організація "Форум видавців" за підтримки Міжнародного благодійного фонду "Відродження" та за сприяння Львівської міської і обласної рад, а також ЛОДА проводять благодійну акцію "Українські книжки – сільським бібліотекам". Мета акції – зібрати в області 25 тисяч книг, якими поповнити фонди сільських бібліотек регіону, адже саме сьогодні тут відчуваємо найбільшу потребу в україномовній сучасній книзі.

 
Збір книг проходить в Буській центральній районній бібліотеці ім.І.Котляревського, у районній бібліотеці для дітей, а також у сільських бібліотеках. Бібліотеки приймають книги, адре¬совані як дорослим, так і дітям. Це можуть бути як нові видання, так і книги попередніх років, які збережені в належному вигляді.
 
Добровільні пожертви можна переказати: р/р 26004238173001 в ЗГРУ КБ "Приватбанк" м.Львова МФО 325321 ЗКПО 20848643.  Отримувач коштів – громадська організація "Форум видавців", призначення коштів – благодійна акція "Українські книжки – сільським бібліотекам".
 
Просимо людей, небайдужих до рідного слова, долучитись до нашої акції, внісши свою лепту в  благородну справу.
 
Галина ГОРАЛЬ, заступник директора Буської ЦБС.