Головна Коротко В Шегинях двоє водіїв залишились без автівок

В Шегинях двоє водіїв залишились без автівок

Через спробу переміщення викраденого автомобіля та контрабанди через кордон впродовж доби у пункті пропуску «Шегині» вилучено два транспортні засоби.

Вчора вдень, на кордоні з Польщею прикордонники відділу «Шегині» направили на додаткову перевірку автомобіль марки «ВАЗ 21011», за кермом якого прямував 47-річний мешканець Львівщини. В ході поглибленого огляду «копійки», прикордонники з’ясували, що газовий балон, яким дообладнано автівку, піддавався розбиранню. В самому балоні правоохоронці знайшли контрабандні цигарки кількістю 148 пачок, відповідно крім контрабанди водій позбувся і автівки 1979 року випуску.
У цьому ж пункті пропуску, вночі під час оформлення громадянина Республіки Молдова, 1951 року народження, який слідував на в’їзд автомобілем марки «DACIA» спрацювала база даних Інтерполу. Стосовно автомобіля 2015 року випуску значились відомості, що його було викрадено у Бельгії. Прикордонники вивели автівку із загального потоку, ініціювали додаткову перевірку та повідомили представників Укрбюро Інтерполу. В подальшому автомобіль було передано представникам Нацполіції України.
Прес-служба Мостиського прикордонного загону