Головна Коротко У тихому болоті…

У тихому болоті…

 Декілька резонансних подій, які трапились останнім часом у Буську, активно обговорює надбужанська громада. Новина про те, що лікар Буської райлікарні вимагав хабар від безрукого інваліда за групу, облетіла чи не усі телеканали. Містом поширюються різні версії бійки за участю більше десятка молодих людей у нічному клубі "Вінтаж". Крадіжки у домівках трьох знаних у Буську осіб теж викликали неабияке зацікавлення у пересічних громадян. Як і вечірній рейд правоохоронців, беркутівців із залученням собаки розважальними закладами району. Про усе це ми дізнавались детальніше у Буському райвідділі міліції.

 
Прокуратура Буського району Львівської області за матеріалами органів ВДСБЕЗ ГУ МВСУ у Львівській області порушила кримінальну справу стосовно завідувача травматологічного відділення  Буської центральної районної лікарні за вимагання та одержання хабара у значному розмірі за ч.3 ст.368 КК України.
Медичний працівник вимагав та одержав від особи, в якої внаслідок нещасного випадку понад 10 років тому ампутовано руку, хабар в 4300 гривень за сприяння в оформленні медичної документації для встановлення групи інвалідності.
При передачі чергової частини хабара правопорушника затримано на "гарячому",кошти вилучено. Тепер на лікаря очікуватиме суд. За даним фактом порушена кримінальна справа. Законодавцем за такий злочин визначено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, з конфіскацією майна.