Головна Коротко Ведучим нового сезону «Орел і решка. Перезавантаження» стане росіянин-гей

Ведучим нового сезону «Орел і решка. Перезавантаження» стане росіянин-гей

Компанію російській відеоблогерці, зірці Instagram Анастасії Івлєєвій у новому сезоні «Орел і решка. Перезавантаження» складе юморист, танцівник, шоумен Євгеній Бороденко із Росії. Про це пишуть російські ЗМІ.

Новий ведучий замінить у другому сезоні популярного тревел-шоу ді-джея, відеоблогера Антона Птушкіна у шостому випуску. Прем’єрні покази із новим ведучим заплановано на жовтень місяць.
Про нового ведуча відомо, що він із Нерюнгри (Росія). В тісних дружніх відносинах із екс-ведучою шоу «Хто зверху» на «Новому каналі» в Україні та учасницю російського Comedy Woman Катериною Варнавою, якій їй СБУ заборонило в’їзд в Україну на 5 років тому, що її дії «суперечать інтересам забезпечення безпеки України».
Особисте життя Євгена Бороденко опинилася під пильною увагою мас-медіа після того, як в пресу просочилася інформація про його роман з відомою учасницею Comedy Woman Катериною Варнавою. Деякий час про Євгенія і Катерину говорили, як про пару. Дівчина не підтверджувала цього, однак охоче розміщувала фото разом з колегою.
У жовтні 2015 року в вітчизняних засобах масової інформації з’явилася скандальна інформація про те, що Євген Бороденко одружився на території Данії з чоловіком. На опублікованих в ЗМІ фотографіях зображений процес одруження Євгенія з якимось молодим чоловіком, який відбувся ще у вересні. Деякі дізналися в чоловікові банкіра на ім’я Ігор.
Як вказало видання, чоловіком Євгенія Бороденка став уродженець Омська Ігор Івлєв, який має фінансову освіту і проходить стажування в московському філії української компанії Інтеркаса.
Молодят багато що пов’язує з Києвом – вони володіють квартирою в самому центрі Києва, проводять там багато часу, фото з квартири молодят часто розміщує в своєму Інстаграмі Євген Бороденко.
Обидва чоловіка мають посвідку на проживання в Україні.