Головна Коротко Відрізок дороги Грабово-Соколя у жахливому стані (фото)

Відрізок дороги Грабово-Соколя у жахливому стані (фото)

Майже рік тому перевізники маршруту Львів-Соколя, які мають сполучення через Грабово, звернулись із мешканцями села з скаргами на відрізок дороги Грабово-Соколя, яка перебуває у плачевному стані. Однак керівництво райдержадміністрації лише людей годує обіцянками про ремонт дороги. Про це заявив на сесії районної ради депутат Василь Кашуба:

– Я мав розмову з головою райдержадміністрації Петром Морозом, який лише годує обіцянками про ремонт відрізку дороги Грабово-Соколя.

    Голова Буської РДА пообіцяв, що дорога буде відремонтована. У Львівській ОДА сказали, що потрібно не тільки покладатись на область, а й хоч трошки працювати районному керівництву. Люди, які їздять цим відрізком дороги, можуть пригадати, як 26 серпня буревій поламав дерева вздовж дороги, що спричинило блокування шляху для транспорту. Потім був другий буревій ситуація знову повторилась. На дорозі валялись дерева, а водії своїми зусиллями їх прибирали з дороги. Чому так важко узбіч дороги позбавити від непотрібного гілля? А ще на дорозі висипали дві машини каменю не там де потрібно, який, ніж допомагати, шкодить автомобілям. Дорога залишається у величезних ямах. Ви (звертається до П.Мороза – ред.) казали, що прийшли працювати, тож – працюйте, а не заважайте іншим людям, які хочуть Вам допомогти. 

Коментуючи виступ Василя Кашуба, голова Буської РДА Петро Мороз відзначив, що йому не потрібно допомагати у роботі, адже на це є відповідний штат працівників.

    – По відрізку дороги Грабово-Соколя скажу, що вона дійсно у жалюгідному стані. У цю дорогу треба великі капіталовкладення. Там не одну машину каменю завезено, а шість, який отримано від Львівської залізниці. 
  Дорога буде зроблена не загальними гаслами, а ділом.