Головна Коротко Замість своєї води – чужа нафта

Замість своєї води – чужа нафта

А почалося все ще минулого тижня. У середу, 19 березня, на обійсті Романа Сумика,.яке знаходиться на вулиці Івана Франка за якихось 50 метрів від заводу мінеральної води, двома фонтанами почала струменіти рідина жовтуватого кольору. За деякий час вона залила територію 20 кв метрів. На іншій ділянці (за господарськими будівлями)} дещо менших розмірів (до 4 кв метри), така ж речовина просочувалась крізь землю. Тривало це 1,5 години.

На місце події прибули селищний голова Анатолій Триндюк, заступник голови Буської РДА Євген Кичур- чак, завідувач сектору з питань цивільного захисту Геннадій Булавенко, представники санепідемстанції, місцеві активісти. Покликали і директора заводу Івана Белея, оскільки мешканці селища пов'язують витік невідомої рідини з діяльністю його підприємства.

Хоча завод не працює вже більше двох років, проте, як стверджують олещани, рух транспорту на його території не припиняється, особливо вночі, зокрема великогабаритних автівок. Везли навіть пластикові труби.

У ніч на 20 березня також виїжджав із заводу транспорт. А у середу і два дні напередодні вулицею ходили невідомі особи з приладами.їх бачили на подвірї і в саду Сумиків, хоча згодом ці люди заперечували свою присутність на чужому обійсті. На запитання селищного голови відповідали, що обстежують об'єм басейну.