Головна Коротко У Буському районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження торгівлі людьми

У Буському районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження торгівлі людьми

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми управління соціального захисту населення Буської РДА у співпраці із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, проводиться інформаційна кампанія.

30 липня в приміщенні управління соціального захисту населення Буської РДА спільно з представниками Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та посадовою особою райдержадміністрації, відповідальною за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, проведено прийом громадян з метою надання юридичних консультацій з питань запобігання та протидії торгівлі людьми.

У Буському районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження торгівлі людьмиЗазначимо, що у 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

У Буському районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження торгівлі людьми

Соціальні відеоролики з протидії торгівлі людьми
https://drive.google.com/drive/folders/13aXFON5KTxbQeC8osKaflr30nAIR9j5X

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у XXI ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.
Відповідно до законодавства, торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
Метою торгівлі людьми може бузи:
• трудова експлуатація;
• сексуальна експлуатація, використання у проституції та порнобізнесі;
• примусове жебрацтво;
• примусове втягнення у злочинну діяльність;
• примусове вилучення органів;
• продаж дитини;
• сурогатне материнство.