Головна Культура Делегація Львівщини побувала на Сході: про теплий прийом і українську пісню

Делегація Львівщини побувала на Сході: про теплий прийом і українську пісню

21 серпня в рамках програми «СХІД-ЗАХІД РАЗОМ», яка була ініційована Львівською обласною радою, в зону проведення АТО, під головуванням О.Ганущина та голови «Асоціації місцевих рад Львівщини» В.Лозинського, вирушили представники місцевого самоврядування районів Львівщини, представники районних рад та депутати обласної ради. Представником від Буського району був делегований заступник голови Буської райради Роман Фурда. Про його перебування на Донбасі він розповів журналістам «Буському порталу»:

– В рамках цієї програми, делегація Львівщини відвідала наших захисників на передових позиціях східного фронту, побувала в районі Попасної, в селищах Золоте, Новотошківка, а також зустрілися з бійцями Бродівської 16-тої окремої бригади армійської авіації в м.Сватово.
Разом з колегами з Луганщини та Донецької області на горі Карачун ми вшанували пам’ять та прийняли участь у відкритті пам’ятного меморіалу загинувшим льотчикам Бродівського полку авіації, адже під час виконання бойового завдання екіпаж вертольота МІ-8 був збитий російсько-терористичними військами з установки ПЗРК.

Далі ми взяли участь у заходах присвячених Дню прапора та Дня Незалежності України. Для цього ми розділилися на групи по 4-5 осіб, щоб охопити якомога більше районів Луганської області, і продемонструвати свою підтримку тим, хто зараз в умовах реальних бойових дій, цеглинка за цеглинкою вибудовує справжнє проукраїнське суспільство. Ми були вражені теплим прийомом, українськими піснями та безліччю красивих вишиванок на святкових заходах.
Дорослі, молодь і діти, які пережили непрості часи тимчасової окупації розуміють ту високу ціну Незалежності. Хоча варто зазначити, що потрібно ще дуже багато зусиль, щоб регіони Донбасу перетворились на абсолютно проукраїнські території (про це самі зізнаються наші колеги з Луганщини), перед усім потрібно працювати з дітьми та молоддю, демонструвати їм, що Схід та Захід разом, ламаючи російську пропаганду, яка багато років поспіль ламала світогляд жителів східних регіонів.