Головна Культура У Львові на День Соборності відкрилась виставка «Українське військо 1917-1921»

У Львові на День Соборності відкрилась виставка «Українське військо 1917-1921»

22 січня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк взяв участь у відкритті виставки «Українське військо 1917-1921» у Музеї визвольної боротьби.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

«Щиро вітаю від імені президії та депутатського корпусу з визначним святом  – Днем Соборності України, 101-ої річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР, – зазначив під час виступу Богдан Гагалюк. – Наші предки важко виборювали нашу незалежність, новітні Герої зараз захищають наші кордони та територіальну цілісність. Маємо пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за рідну державу. Вічна шана та слава Героям!».

Виставка «Українське військо: 1917–1921» розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині.

Так, сто років тому значення власного війська для України було надзвичайно важливим, адже молодій державі з перших і до останніх днів існування доводилось боротися з агресією сусідів. У вирі боротьби формувалося військо Української революції 1917–1921 рр. Воно увібрало в себе національні традиції минулих епох, але при цьому постійно змінювалося, пристосовуючись до викликів сучасності.