Головна Культура День української писемності та мови відзначили у Буській гімназії

День української писемності та мови відзначили у Буській гімназії

1094

Словесність — джерело, з якого починається струмок знань. За допомогою слова ми пізнаємо світ, відкриваємо таємничість інших наук та прилучаємося до духовності свого народу.

Традиційно в НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка»  вся шкільна родина відзначає День української писемності і мови. Учні та їх наставники шанобливо ставляться до рідної мови, вшановують азбуку, правопис і літературну мову.

Старшокласники та педагоги Буської гімназії приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту, офіційним гаслом якого цьогоріч став хештег #пишеморазом.

А учні 1-4(5-8) класів побували в мовній вітальні, яку підготували і провели члени секції «Літописець» клубу «Ми – українці». Школярі пройшлися стежками рідної мови: переглянули презентацію про історію становлення української писемності та відеоролик про Нестора Літописця – прабатька української словесності, познайомилися з цікавими фактами про нашу мову, насолодилися піснями і поетичними рядками про українську мову та рідний край. Бібліотекар Галина Михайлівна Квасниця познайомила присутніх з художньо-публіцистичною літературою сучасних авторів та класиків.

Сьогодні кожен повинен збагнути необхідність опанування всіма таємницями рідної мови й по-справжньому захопитися мистецтвом слова.

Сучасники, будьмо гідними мудрості пізнавати мовні скарби, утверджувати в собі рідне слово і в слові веселому, доброму утверджувати себе!

День української писемності та мови відзначили у Буській гімназіїДень української писемності та мови відзначили у Буській гімназіїДень української писемності та мови відзначили у Буській гімназіїДень української писемності та мови відзначили у Буській гімназіїДень української писемності та мови відзначили у Буській гімназіїДень української писемності та мови відзначили у Буській гімназіїДень української писемності та мови відзначили у Буській гімназії