Головна Культура Екскурс творами Кобзаря

Екскурс творами Кобзаря

Свій дарунок у вінок Кобзареві вплели і жителі Ракобовт. Спочатку представили п'єсу "Назар Стодоля", опісля сільська бібліотека разом із місцевою школою провели шевченківський тиждень, у рамках якого відбувалися конкурс читців-декламаторів "Живе Тарас і зараз поміж нас", літературно-мистецький екскурс "Шевченко – поет і художник, виставка малюнків за творами Т.Шевченка. Заключним акордом став липературно-мистецький вечір "Велич Шевченкового слова", який підготували і провели вчителі Г.Мазник і М. Сирота.

Ведучими дійства стали учні школі Іванна Мацкж, Зоряна Дема, Іванна Камінська, Василина Луців. Цього дня інсценізували твори Т.Шевченка, у яких ролі Оксани зіграла Вожена Кондюх, Долі – Зоряна Дема» Тараса – Володимир Лучак. Власні поезії прочитали Олег Кіра та Оля Смолінська. Виступали й дошкільники. Хвилиною мовчання вшанували і пам'ять героїв Майдану. Із словами подяки виступили директор школи Б.Лозовий та о.Богдан Юрків.

Напередодні святкування у сільській бібліотеці оформили книжково-ілюстративну виставку "В славі Кобзаря", упродовж 2013.року провели акцію "Подаруй бібліотеці книгу Шевченка" під девізом «Шевченкове слово у віках не старіє». До слова, завдяки даній акції бібліотека отримала в подарунок 9 раритетних книг митця-  ювілейне видання, яке було видане ще до 125-річчя від дня народження поета. В них зібрані записи народної творчості Шев¬ченка та живопис і графіка. Саме за цими книгами й провели літературно-мистецький екскурс, атакож годину роздумів "Кобзар у моєму житті та в житті моєї родини» для молоді.

Марія СМОЛШСЬКА, зав. бібліотекою