Головна Культура Львівське сміття знову незаконно скинули у Буському районі

Львівське сміття знову незаконно скинули у Буському районі

У селі Ниви Буського району виявили несанкціоноване вивантаження сміття. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Андрій Яворський, опублікувавши відповідні світлини.

На місці вчора працювала поліція. Як повідомили «Буському медіа порталу» у правоохоронних органах, вже вдалось встановити, що це сміття привезене із Львова, яке підтверджується чеками та зошитами. Ймовірно його було скинуто з п’ятниці та суботу. Орієнтовний об’єм вивантаженого сміття складає не більше 15 тонн. Вирішується питання про відкриття кримінальної справи.
Нагадаємо, Буська міська рада продовжує виконувати підписаний Меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються у м.Львові. Згідно угоди, Буськ приймає обсяг львівського сміття у кількості 30 тонн/на добу 5 разів на тиждень, крім вихідних.
У травні 2017 року громадські активісти Буського району дали міському голові Львова Андрію Садовому 72 години, щоб вивіз львівське сміття з території, що неподалік колишнього військового полігону, яке вранці 8 травня на трасі Буськ-Заводське було скинуте вантажівками. Варто відзначити, що це не вперше на території Буського району скидають незаконно львівське сміття.