Головна Культура На Бущині працівник ринку погрожував місцевому журналісту розбити телефон

На Бущині працівник ринку погрожував місцевому журналісту розбити телефон

Журналіст Буського медіа порталу Роман Матвіюк, у смт.Красне Буського району, під час виконання редакційного завдання зіткнувся із образами і агресією з боку працівника ринку ТзОВ «Виробничок».

Під час проведення рейду з перевірки дотримання вимог карантину, журналіст прийшов на ринок по вулиці Івана Франка. При вході на територію зробив фотографію, після чого направився на вимірювання температури, де відразу зіткнувся з агресією працівника ринку, який почав погрожувати, вимагаючи негайно видалити фотографію із мобільного телефона.

«Це не секретний об’єкт, що не можна фотографувати, – каже журналіст Роман Матвіюк. – Це публічне місце! Я зробив лише одну загальну фотографію, не вступаючи ні з ким у дискусії, не показуючи на якісь можливі порушення. Але чоловік кинувся на мене словами образи і почав вимагати видалення цієї фотографії. Я його попередив, що як журналіст, і як кожна людина, маю право на здійснення фото і відеофіксації у публічному місці. Він продовжив далі сипати образами, свідками цього стали відвідувачі ринку».

Журналіст подав заяву до поліції про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ст. 171 ККУ (“Перешкоджання професійній журналістській діяльності”).

Щодо ринку, то порушень не було виявлено, але продавці ринку не привітні.