Головна Культура На Львівщині гостинно зустріли учасників Всеукраїнського велопробігу «Вишиваний шлях»

На Львівщині гостинно зустріли учасників Всеукраїнського велопробігу «Вишиваний шлях»

Вчора, 18 червня у селище Олесько завітала група справжніх фанатів велосипедних мандрів – учасники об’єднавчого Всеукраїнського велопробігу «Вишиваний Шлях». Він пролягає через усю країну двома маршрутами від Ужгорода і Харкова до Києва та присвячений 20-й річниці Конституції України. 

Близько 40 учасників пробігу, які взяли старт 18 червня в Ужгороді, за кілька кілометрів від Олеська зустріла делегація бущан на чолі з головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом. А ще місцеві велосипедисти з Олеського професійного ліцею та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Вони приєдналися до велопробігу та підтримали в такий спосіб цю об’єднавчу всеукраїнську акцію. 
На згадку про перебування у нашому краї, очільник району Петро Мороз подарував велосипедистам книжку «Буська земля» та запросив відвідати з пізнавальною метою перлину Західної України – музей-заповідник «Олеський замок». 

Після перебуванння в Олеську, наступні зупинки велофанатів – Почаїв, Кременець, Острог, Житомир, Радомишль, інші малі та великі населені пункти. 
Фінішує група 28 червня у Києві, на Майдані Незалежності, де зустрінеться з велосипедистами, що паралельно долали іншу половину маршруту – з Харкова до Києва. Своєю зустріччю в столиці учасники велопробігу продемонструють, що схід та захід України – разом!
Довідково. «Вишиваний Шлях» – всеукраїнський соціальний туристичний проект, метою якого є розкриття незвіданого туристичного потенціалу України та символічне об’єднання заходу і сходу держави велосипедним маршрутом, довжиною більше 2000 км