Головна Культура На Львівщині мешканці декомунізованого села власними зусиллями проводять ремонт медпункту

На Львівщині мешканці декомунізованого села власними зусиллями проводять ремонт медпункту

Тепер відвідувачам медичної амбулаторії села Андріївка (Мармузовичі) буде значно затишніше і тепліше, а все завдяки почину Віктора Дідуха, який посприяв ремонту покрівлі медпункту. Підтримали і інші небайдужі мешканці і ось уже знову кипить робота, – у будівлі міняють вікна, а на подвір’ї оновлюють огорожу. У планах також ремонт фасаду будівлі, – про це повідомляє сайт «Моє село Андріївка».

   Усі матеріальні витрати взяли на себе підприємці та просто небайдужі люди:
Стахів Степан; Кахнич Петро; Мураль Ігор; Уштан Володимир; Уштан Василь; Тижай Олег;  Папроцький Роман; Делявський Богдан та Делявська Марія. Від імені громади нашого села їм щиру подяку! Як сказано у писанні: «Дающого рука не оскудіє» і нехай усе повернеться вам сторицею.

 Також, висловлюємо подяку робітникам, які виконують усю роботу на волонтерських засадах (безкоштовно), розуміючи, що цей заклад потрібен усім в нашому селі.
  Особливо треба відмітити особистий вклад в організації оновлювальних робіт  дільничного фельдшера нашого села, а за сумісництвом і депутата районної ради Дроздовського Петра Володимировича, який балотуючись у депутати пообіцяв односельчанам відремонтувати стареньку будівлю медпункту. До речі, саме він ініціатор і організатор ремонтних робіт в Андріївському медпункті.