Головна Культура Під час зимових канікул учні шкіл Бущини відвідали музеї міста Львова

Під час зимових канікул учні шкіл Бущини відвідали музеї міста Львова

За сприяння відділу освіти Буської РДА (начальник Олійник Г.М.) під час зимових канікул школярі НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.», НВК «Утішківська ЗОШ І-ІІ ст.», НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.ім.В.Кальби» відвідали музеї Львова.

Цікавою і змістовною виявилась експозиція Музею визвольної боротьби України, що висвітлює боротьбу за суверенність українських земель. Неабиякий інтерес викликав розділ, присвячений історії української дивізії «Галичина», а також організації ОУН та УВО.
Пам’ятки експозиції допомагають відвідувачам краще зрозуміти складні і трагічні сторінки нашої історії, ту жертовність кращих синів та дочок нашої нації, які, незважаючи на всі перешкоди, боролись, гинули, але не встали на коліна перед ворогом і здобули Українську Державу.

В Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського школярі дізналися про львівський період життя видатного політичного діяча, змогли побачити оригінали перших видань книг Грушевського, його особисті речі, листи,документи,фото.

У шести експозиційних залах Музею висвітлюються практично всі етапи життя та праці вченого. На одній вулиці з музеєм Грушевського – музей Івана Франка, в якому зберігаються майже всі першовидання творів письменника, архівні документи, фотографії, рукописи, матеріали, що стосуються літературно-наукової, політичної і громадської діяльності. Зацікавлено учні Бущини оглянули окрему залу присвячену всесвітній славі Івана Франка. В цілому всі здобувачі освіти отримали наснагу, розширили світогляд, зміцнили набуті в школі історичні знання.

Методист РІМЦ Дубас О.М.

Під час зимових канікул учні шкіл Бущини відвідали музеї міста Львова