Головна Культура Просто неба львів’янам покажуть, як попередити побутові опіки у малюків

Просто неба львів’янам покажуть, як попередити побутові опіки у малюків

У суботу, 20 серпня, фахові педіатри вчитимуть батьків простим правилам безпеки, що допоможуть запобігти опікам дітей у побутових умовах та на кухні. Всіх охочих чекають з 12.00 до 15.00 у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. 

Захід пройде в рамках проекту «Проти опіків» (Scald Burn Preventin Program in Ukraine).  Гість заходу – Маріанна Заяць, голова Союзу Українок Америки та партнер проекту «Проти опіків».

Для дорослих проведуть навчання з моделюванням побутових ситуацій на кухні, під час яких діти найчастіше отримують опіки. Також координатори проекту роздаватимуть буклети з корисною практичною інформацією.

«Це вже другий наш захід у рамках «Проти опіків», який ми проводимо просто неба. Минулого разу ми побачили, що така інформація була цікавою для дорослих, які проходили повз», – розповідають координатори проекту.

Довідка.   Проект «Проти опіків» (Scald Burn Preventin Program in Ukraine) у Львівській області ініціював Геннадій Фузайлов, професор Гарвардської медичної школи і лікар бостонської клініки Shriners Hospital for Children