Головна Культура В Буську відбувся круглий стіл керівників шкільних музеїв на тему «Виховання духовності...

В Буську відбувся круглий стіл керівників шкільних музеїв на тему «Виховання духовності учнів засобами музейної педагогіки»

19 березня 2019 р.на базі НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія – інтернат ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» відбулося засідання круглого столу керівників шкільних музеїв на тему «Виховання духовності учнів засобами музейної педагогіки».

Відкрила засідання методист РІМЦ Дубас О.М. , яка наголосила, що музей є важливим засобом навчально-виховної роботи, базою для здійснення краєзнавчого принципу у навчанні та вихованні школярів. Надала методичну допомогу керівникам шкільних музеїв щодо систематизації установчої документації музею, фондової діяльності, організації пошукової роботи. Також ознайомила з новими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу шкільного музею.

Методист наголосила, що на виконання Указу Президента України від 13.10.2015р. №580/2015 “Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки” школярі Бущини відвідують музеї області, району та шкільні.
Керівник музею при НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім. М.Шашкевича» Воловець В.М. ознайомила присутніх із основами музейної педагогіки та формуванням дослідницької компетентності учнів.

Учасники круглого столу обмінялися досвідом роботи шкільних музеїв, обговорили їх роль у масово-просвітницькій діяльності навчальних закладів.
Цікаву екскурсію історико-краєзнавчим музеєм при НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» провела заступник директора Юрко Л.М.

Учасники зустрічі висловили щиру подяку керівнику музею та дирекції Буської гімназії за ґрунтовний формат реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Дубас О.М., методист РІМЦ

Роль шкільного музею у національно-патріотичному вихованні школярівРоль шкільного музею у національно-патріотичному вихованні школярів