Головна Культура У Буському районі пройшов патріотичний велопробіг

У Буському районі пройшов патріотичний велопробіг

Вчора, 9 вересня, десятки надбужанців з нагоди Дня фізичної культури та спорту, а також пам’яті славетного земляка Василя Кука, під державними прапорами, не залежно від віку та стилю катання, проїхались вулицями міста Буськ та сіл району для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя, безпеки та порозуміння з водіями на дорогах. Масовість акції демонструє необхідність створення цивілізованих та безпечних умов для велосипедистів за європейськими стандартами.

Участь у районному заході взяли любителі велосипедної їзди: бійці АТО, школярі, пластуни, учасники боксерського клубу «Самсон», громадські активісти, вчителі фізвиховання, депутати Буської міської ради та районної ради та інші.
Зокрема, на своїх двоколісних транспортних засобах проїхались заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, депутат Буської міської ради Зіновій Павлик, голова РО політичних в’язнів та репресованих Сергій Бондаренко, станична станиці «Красне» НСОУ «Пласт» Людмила Гураш та інші.
Надбужанці здійснили веломаршрут: Буськ-Гумнисько-Сторонибаби-Красне. Біля могили останнього Головнокомандувача УПА Василя Кука учасники долучились до вшанування пам’яті нашого земляка.

Нагадаємо, що захід відбувся за ініціативи голови районної організації Спілки політичних в’язнів та репресованих Сергія Бондаренка при сприянні голови Буської РДА Петра Мороза та голови райради Богдана Глови.
Наступного року захід планують зробити ще масовішим.
фото автора