Головна Культура У Буському районі юнаки та дорослі змагались у грі в шахи

У Буському районі юнаки та дорослі змагались у грі в шахи

Незважаючи на складні часи в Україні у Буському районі не залишають без уваги популяризацію здорового способу життя. Так, сьогодні у приміщенні Красненської загальноосвітньої школи №1 відбулася подія, яку можна назвати історичною у спортивній галузі селища та району. Там відбувся перший шаховий турнір пам’яті Івана Вольського, в якому спробували свої сили і дорослі, і зовсім юні шахісти.

На відкритті турніру учасників привітав голова Буської районної ради Богдан Глова та засновник турніру, голова Федерації футболу Буського району Степан Вольський.
Як зазначив засновник турніру Степан Вольський, цей турнір має на меті популяризацію гри в шахи, оскільки ця гра допомагає розвивати логіку, пам’ять та дарує неймовірні відчуття.

Голова Буської районної ради Богдан Глова вітаючи учасників турніру побажав їм безкомпромісної боротьби за перемогу, цікавих партій, що сприятимуть підвищенню рівня спортивної майстерності. А, щоб спортивна боротьба була цікавішою від себе керівник району запропонував учасникам, які займуть перше, друге та третє місце, грошову винагороду.
Згідно положення, змагання пройшли за схемою мікроматчів (білим та чорним кольором) для кожної пари, з контролем часу по 25 хв. на партію.

Організатори запевняють: шаховий турнір, як і футбольний турнір, стане традиційним. Вже по закінченню турніру переможців та призерів нагородили грамотами, кубками та грошовими винагородами.
Глядачі та учасники подякували організаторам за пророблену роботу, адже були дуже задоволені «шаховим святом».
/фото автора