Головна Культура У Львові надбужанка презентуватиме першу в Україні інстаґрам-книгу

У Львові надбужанка презентуватиме першу в Україні інстаґрам-книгу

740

У неділю, 2 грудня, о 14:00 годині, в приміщенні Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (площа Ринок, 9) відбудеться презентація першої в Україні інстаґрам-книги уродженки селища Красне Юлії Сливки «#Чуєш, коли приїдеш додому?» видавництва ASTRUM.

 «#Чуєш, коли приїдеш додому?» Юлії Сливки – це збірка історій, які первісно народились в соціальній мережі, а тепер стали повноцінною книгою. Це один із небагатьох взірців української мережевої літератури на сьогодні. Персонажі, які мандрують з однієї інтернет-новели до іншої (наприклад, #баба_Богдана і #дідо_Богдан), щоразу опиняючись у нових – таких знайомих читачеві – ситуаціях, викликають в нього то сміх, то сльози. Впродовж прочитання книги «#Чуєш, коли приїдеш додому?» у цих персонажах читач, якщо й не впізнає своїх рідних, то вони точно стануть йому рідними.

Книга «#Чуєш, коли приїдеш додому?» Юлії Сливки нагадує про прості речі і мимоволі спонукає помічати, пам’ятати, вірити, любити та не встидатися.

Презентація буде розмовою про небезпеки, принади та перспективи мережевої літератури в Україні, а також про лаштунки створення самої книги, – чому така назва і чому така обкладинка, чому саме ці тексти і як вони народились саме в такому суперечливому просторі.

У Львові презентація є першою у турі книги «#Чуєш, коли приїдеш додому?» шістьма містами України. У грудні видавництво ASTRUM представить її також у Києві, Рівному, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому та в селищі Красне.

Запрошуються усі бажаючі, вхід – вільний та без попередньої реєстрації.

   Довідка.

Юлія Сливка народилась у селищі Красне. У 2010 році закінчила Красненську ЗОШ №2 та вступила у Львівський національний університет імені Івана Франка. Через 5 років завершила навчання, згодом вийшла заміж та розпочала писати у соціальній мережі на релігійні теми, а також про стосунки, про рідне Красне.