Головна Культура Україно, цвіти у любові й добрі

Україно, цвіти у любові й добрі

1398

Вже 24 роки День Незалежності є найбільшим святом для всієї України. Його відзначають з особливими почестями і гордістю. У кожному населеному пункті району свято зустрічають у квітах та вишиванках. У храмах моляться за мир в Україні.

    Святкування Дня Прапора і Дня Незалежності України в Красному розпочалося концертом на площі Привокзальній. Йому передував молебень до Богородиці, який відправили біля фігури Матері Божої отці Юрій Толочний та Степан Жукровський.
    Урочистості розпочали з виконання Гімну України. З привітальним словом до красненців звернулися селищний голова Олег Лотоцький, депутат Буської районної ради Богдан Глова та голова районної організації ветеранів війни і праці Володимир Луженцов.
   Зокрема, Богдан Глова вітаючи односельчан зі святом передав 8 комплектів військової форми для наших бійців (Ілля Андружко, Руслан Яровий, Ярослав Діжак, Петро Лимисечко, Тарас Баран, Юрій Жук, Володимир Гук, Віктор Устюк), які були пошиті на прохання військових завдяки підтримці постійного мецената, депутата облради Богдана Козака. Варто відзначити, що Богдан Козак усіляко намагається допомагати українським військовим, за що йому рідні військових щиро вдячні.

   Голова районної організації ветеранів війни і праці Володимир Луженцов, відзначив подяками людей, які надають фінансову допомогу нашим військовим. Подяки адресовані Ігору Чубі та Михайло Котулі.

   Учасниками святкового концерту стали школярі у вишиванках українських костюмах: Христина Волошин, Олена Сусол, Софія Макар, Юля Сава та інші. Незабутні танці подарували шоу-балет «Плеяда» та танцювальний колектив «Енерджі». Українські пісні звучали від гурту «Надбужанки», «Бак-Бенд», «Збір».

  Свято для своїх сельчан підготувала художній керівник Красненського Народного дому Марія Глова та його директор Ярослав Глова. 

/Буський медіа-портал/