Головна Культура У Буську міських депутатів просять врятувати озеро «Комсомольське»

У Буську міських депутатів просять врятувати озеро «Комсомольське»

У Буську започатковано кампанію по порятунку озера «Комсомольське» під гаслом «Озеру «Комсомольському» – жити»! У цьому напрямку зроблено перший крок: подано заяву – звернення до новообраного депутатського корпусу Буської міської ради.

Буській міській раді
Буського району
Львівської області
жителів м. Буськ 
(191 підпис)

 

Заява           

   Шановні депутати Буської міської ради! Звертаються до Вас жителі м. Буська з проханням про прийняття невідкладних заходів по порятунку озера «Комсомольське», яке знаходиться в центрі нашого міста. Не одне покоління бужан займалось на ньому рибалкою та сімейним відпочинком. Приводили і привчали до культури поводження з природою своїх дітей, онуків. Та з недавніх пір стан озера став жахливим. Відсутність проточної води, замулення природних джерел, засмічення прибережної зони, втручання людського фактору (розширення меж озера, невміле намагання його поглибити) призвели до того, що колись чисте і придатне для купання і рибальства водойма стала застійним і затхлим болотом. Берег навколо озера вимагає санітарного очищення і окультурення. Рибалки міста Буська і просто люди, яким не байдужий стан навколишнього середовища звертаються з проханням до депутатів Буської міської ради прийняти міри по розчищенню, окультуренню і зарибненню озера «Комсомольського». Адже нам тут жити і те що ми залишимо нашим нащадкам залежить лише від нас.
    На даний момент зібрано 191 підпис небайдужих громадян. Громадська позиція бужан дала свій результат. 25 серпня 2015 року, за №433 було отримано офіційну відповідь міського голови із запевненням про те, що «Виділення коштів відносно впорядкування водойми у відповідності з «Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України» буде розглядатись в 2016 році на бюджетній сесії Буської міської ради». Тому уклінно просимо новообраний депутатський корпус виправдати наші надії і сподівання на те, що бужани до наступного літа таки отримають в центрі міста чисте озеро з проточною водою, придатне для відпочинку і риболовлі.
20 листопада 2015 рік.
Громада Буська