Головна Культура В Буському районі розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою

В Буському районі розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою

Відповідне розпорядження №90 від 12.03.2018 року «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» підписав голова райдержадміністрації Петро Мороз.

У документі зазначено, що місячник триватиме в період з 12 березня по 5 квітня, а 24 березня, у День довкілля, проводитиметься загальнорайонна толока.
На час проведення прибирань створюються територіальні робочі групи у населених пунктах із залученням до них представників громадських організацій.
Окрім благоустрою населених пунктів, планується у період проведення акції: упорядкувати русла та береги річок, каналів, джерел, водойм, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, вжити заходи по розчищенню від сміття каналів, придорожніх кюветів гідротехнічних споруд; створити нові зелені насадження (ліси, парки, сквери, тощо), провести догляд за існуючими, висадити дерева та кущі; привести наявні сміттєзвалища до належного стану та ліквідувати несанкціоновані; врядкувати території кладовищ, лісництв, ліквідувати їх засміченість; організувати прибирання смуг відводу доріг загального користування, очистити їх від заростання.