Головна Життя В Буську з концертною програмою побувала Національна заслужена капела бандуристів України імені...

В Буську з концертною програмою побувала Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбород

15 травня в актовій залі Буського РНД Національна капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди
презентувала бущанам з нагоди травневих свят концертну програму в рамках туру містами нашої держави.
Серед шанувальників колективу були на концерті й працівники Буської райдержадміністрації.

Керівник апарату РДА Євген Кичурчак висловив слова вдячності капелі, яка вишукано поєднує академічне звучання з етнічним, вражає майстерністю, національним колоритом, дарує запальний настрій глядачам.
Довідково. Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.Майбороди поступово наближається до свого 100-річного ювілею що відбудеться у 2018 році!
Кожен її виступ вражає своїм внутрішнім духом нескореності та прагнення до самобутності, самодостатності – риси, яка завжди була, є і буде ознакою великих народів світу. Як ті паралельні квінти, що є характерною ознакою особливо української пісні, ця пісня живе своїм окремим неповторним життям і творить свою неповторну гармонію. Так і капела бандуристів – новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва творить своє неповторне мистецьке буття. Найкраще звучання чоловічих голосів свідомих українців – кращих синів свого народу – в поєднанні з блискучим віртуозним акомпонементом бандур, виконання складних творів на рівні кращих зразків світової класики, що при тому базуються на глибинній національній основі, філігранна відшліфованість кожного номера, величний повчальний, драматичний, часто сумний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво – не може не вражати, не заворожувати глядачів.