Головна Культура В межах Дитячого Форуму презентують книгу про видатних українок

В межах Дитячого Форуму презентують книгу про видатних українок

Створено: 07 травня 2018.

В межах Дитячого Форуму, який відбудеться 10-13 травня у Палаці Мистецтв, запрезентують книгу про 50 видатних українок. Про це сьогодні, 7 травня, під час прес-конференції розповіла письменниця Вікторія Амеліна.

«Хотіла б звернути увагу на ті події, які не можна пропустити. Насамперед – це презентація книжки «Це зробила вона», яка нещодавно вийшла у видавництві «Видавництво». Це книжка про 50 видатних українок написана 50-ма сучасними успішними жінками та проілюстрована 5-ма сучасними ілюстраторами. Це важлива книжка, і, на мою думку, кожна дівчинка зараз має мати цю книжку у своїй бібліотеці», – зазначила Вікторія Амеліна.

Також на сцені Дитячого Форуму запрезентують новинки орієнтовані на технологічний та літературний розвиток дітей.

«Також хочу звернути увагу на презентацію новинки «JavaScript для дітей». В нашому місті культура, туризм та ІТ – це головні напрямки і сьогодні вже з дитячого віку можна вчитися програмувати. Також в неділю буде майстер-клас «Весело про програмування». Окрім цього, цікавою є серія, яка виходить у «Видавництві Старого Лева» «Від А до Я» – це серія, яка представляє українців, яких ми добре знаємо, але мистецько і цікаво. І дуже хочеться, щоб батьки звернули увагу на цю серію, щоб наші діти цікаво дізнавалися про великих письменників та поетів», – розповіла Вікторія Амеліна.

Зазначимо, що цьогоріч літературна сцена Дитячого Форуму називається «Печера Жахайликів». У програмі візьмуть участь дитячі письменники, ілюстратори та видавці: Володимир Арєнєв, Сашко Гаврош, Лариса Денисенко, Мар’яна Савка, Галина Малик, Катерина Міхаліцина, Сергій Прилуцький, Надійка Гербіш, Галина Вдовиченко, Ганна Осадко, Таня Стус, Валентина Вздульська, Галя Ткачук, Іван Андрусяк, Олег Ткачук. Також на тематичному просторі відбудеться видавничий квест за участі видавництв-учасників ярмарку. Також вперше відбудеться спеціальна програма від міських та обласних бібліотек міста Львова, які «житимуть» у Печері Жахайликів в холі 1 поверху Палацу мистецтв.