Головна Культура В Олеську відбувся Міжнародний фестиваль “Надбужанські медобори”

В Олеську відбувся Міжнародний фестиваль “Надбужанські медобори”

Четвертий рік поспіль на території музею-заповідника «Олеський замок» відбувається Міжнародний фестиваль меду та музики «Надбужанські медобори».

Щороку на свято меду прибуває все більше пасічників та численні гості, а сам фестиваль стає потужним мистецьким дійством, виставкою-ярмаркою пасічного реманенту та продуктів бджільництва: меду, пилку, прополісу, перги.

Гостей цьогоріч зустрічали при вході на територію замку народні музики запальними маршами, навколо розташувалися десятки торговельних наметів, біля підніжжя працювала фотозона, де кожен охочий мав нагоду разом з своїми друзями, родиною зробити фото на згадку.

На сцені впродовж усього фесту відбувалася концертна програма, яка складалася з більш як 70 номерів і в якій взяли участь 400 учасників, проводились вікторини на тему бджолярства.

В Олеську відбувся IV Міжнародний фестиваль "Надбужанські медобори"

 

Усі учасники мистецької програми та переможці вікторин отримали подарунки з емблемою фесту, а ще мед і вироби з воску.

З вітальними словами до присутніх під час офіційного відкриття звернулися: голова РДА Петро Мороз, Народний депутат України Михайло Бондар, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, заступник мера литовського міста Пренай Лоретта Якиневичене, заступник голови районної ради Роман Фурда, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський, пасічник з Польщі Вєслав Сохач, який щороку є гостем нашого свята меду.

В Олеську відбувся IV Міжнародний фестиваль "Надбужанські медобори"

Кращим бджолярам району було вручено грамоти і подяки, а поважним гостям – пам’ятні сувеніри фестивалю.

Зазначимо, що фестиваль “Мадбужанські медобори” проводиться вже четвертий рік поспіль біля підніжжя Олеського замку. Його мета – демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва.

Ведучими свята були Любов Огороднік та Павло Теодоровський, художнє оформлення фесту та фотозони забезпечила бузецька художниця Лілія Андрєєва.