Головна Культура У Львові Табаков заспіває п’ятьма мовами на Різдв’яних святах

У Львові Табаков заспіває п’ятьма мовами на Різдв’яних святах

3-го січня 2016 року, Павло Табаков запрошує меломанів у Національний драматичний театр ім. М. Заньковецької – на душевніші концерти цієї зими «Сніг без пауз». Початок – о 16:00 та 19:00.

фото: t-v.te.ua

Напередодні найвеличнішого у році свята Різдва Господнього Павло Табаков дасть у рідному Львові традиційні Новорічно-Різдвяні концерти. У своїй новій святково-зимовій концертній програмі співак обіцяє заколядувати п’ятьма мовами: українською, польською, англійською, французькою та іспанською. Концерти «Сніг без пауз» – це також традиційні українські колядки в оригінальних версіях, авторські новорічно-різдвяні пісні, зимові та світові хіти. Поруч із уже відомими колядами і піснями з альбому «Різдво для двох», а також минулорічним різдвяним синглом «Мирне Різдво», цієї зими Табаков готує не одну прем’єру і не один музичний сюрприз, – повідомляють організатори.

«Кажуть, сім днів до і сім днів після Різдва небеса відкриваються – і Божа благодать сходить на Землю. Людям залишається лише відкрити свої серця і щиро приймати цей щедрий дар, – каже Павло Табаков. – Особисто для мене зима – дуже благодатний період. Це час не тільки гарного святкового настрою, а й своєрідного очищення: білий сніг, який вкриває землю, наче очищує все і всіх довкола. Цій чистоті радіють око і душа. А музика, особливо колядки та різдвяні пісні, у цей період допомагають усім нам стати добрішими і об’єднатися довкола світлого та вічного.

Опісля концертів 3 січня у Львові Павло Табаков і його команда вирушать у Новорічно-Різдвяний тур містами України. У графіку – Київ, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Червоноград, Коломия. Цей тур співак присвячує 10-річчю своєї сольної пісенної кар’єри: рівно десять років тому артист переміг талант-шоу «Шанс».   

Придбати квитки на концерти можна за посиланнями:

о 16:00: https://gastroli.ua/tickets/pavlo-tabakov-lviv/buy;

Джерело : Твоє місто