Головна Культура У Буській бібліотеці відбулася чергова виробнича нарада бібліотечних працівників району

У Буській бібліотеці відбулася чергова виробнича нарада бібліотечних працівників району

В її ході були розглянуті наступні питання: річна звітність публічних бібліотек за 2018 рік, планування роботи бібліотек на наступний рік, робота з фондом документів. Зокрема, заступник директор Буської ЦБС по роботі

з дітьми Галина Гораль на базі матеріалів обласного семінару для заступників директорів «Мистецтво створювати бібліотеку» розповіла про успіхи та передовий досвід сучасних публічних бібліотек України, в тому числі і Львівщини. Завідувачка відділу комплектування та обробки літератури Буської ЦРБ Олександра Алієва озвучила основні вимоги щодо переобліків фонду у підзвітних бібліотеках – філіях, очистки книжкового фонду від морально зношеної та застарілої літератури, вилучення та списання книг, впровадження в роботу нової класифікації документів  – УДК.

Завідувачка методично-бібліографічного відділу Буської ЦРБ Леся Вовк звернула увагу на основні акценти в плануванні роботи на 2019 рік, а також зробила короткий огляд життєпису Марії Свєнціцької – педагога, германіста, бібліографа, дочки відомого мистецтвознавця Іларіона Свєнціцького  «Життя, сповнене жертовності» (до 100 – річного ювілею). Підсумувала нараду директор Буської РЦБС Оксана Стецик, коротко проаналізувавши стан роботи бібліотечної галузі району впродовж року.

У Буській ЦРБ відбулася чергова виробнича нарада бібліотечних працівників району