Головна Культура У Буську відбулася презентація книги Володимира Харка “Антологія патріотичної молитви»

У Буську відбулася презентація книги Володимира Харка “Антологія патріотичної молитви»

У п’ятницю, 27 березня, у Буському РНД відбулась зустріч з Єпископом ПЦУ Борисом (в миру Володимир Харко), уродженцем м.Буськ, який презентував свою книгу “Антологія патріотичної молитви».

Владика цікаво та змістовно розповів про ідею виникнення та реалізацію цього проекту, його значення для духовного росту особи та громадянина України в час нелегкий для нашої держави. Також наголосив на важливості ідентифікації українців у світі, важливості знання своїх традицій, церковних молитовних практик і пісень, молебнів, акафістів, молитов ієрархів за Україну, за народ , за героїв, які виховують у суспільстві потребу в проханнях до Бога у різних ситуаціях, як цього вчить Св.Письмо.

Учасник заходу – Народний депутат України, учасник АТО Михайло Бондар підтвердив слова Владики, що на війні молитва справді була на першому місці. Голова районної ради Богдан Глова подякував Владиці Борису за плідну працю, служіння Українській Православній Церкві і народу України, за збереження його духовної спадщини.
Парох Красненської церкви отець Юрій Толочний висловив слова вдячності за плідну працю.

Начальник відділу культури та туризму п.Людмила Ціхоцька привітала Владику з виходом книги у світ гарним букетом.

Ініціатором зустрічі та ведучою презентації стала методист по фольклорному жанру РНД Надія Хом’якевич.

У Буську відбулася презентація книги Володимира Харка "Антологія патріотичної молитви»У Буську відбулася презентація книги Володимира Харка "Антологія патріотичної молитви»У Буську відбулася презентація книги Володимира Харка "Антологія патріотичної молитви»