Головна Культура У «Доброму серці» відбувся обряд хрещення вихованців

У «Доброму серці» відбувся обряд хрещення вихованців

Неординарне святкове дійство відбулося у неділю 24 вересня в Буському РДБ «Добре серце». В цей день одразу п’ятеро його вихованців – 3 братики і 2 сестрички пройшли обряд хрещення і долучилися до Великої родини Божої.

Старовинна, дерев’яна церква, в якій відбулося таїнство хрещення, не пам’ятає такого, щоб одночасно до лона Господнього долучилися вся велика сім’я – п’ятеро чарівних діточок матері Уляни. Зворушливо було спостерігати як щиро і усвідомлено новохрещені братики і сестрички дослухалися до слів священника і чемно виконували обряд і молилися.

Всі діти отримали хресних батьків і мамів, серед яких і їх наставники – педпрацівники «Доброго серця».

У «ДОБРОМУ СЕРЦІ» ВІДБУВСЯ ОБРЯД ХРЕЩЕННЯ ВИХОВАНЦІВ

А після обряду хрещення за українською традицією в дитячому будинку, який став вже рідним для його вихованців відбулися хрестини. За великим святковим солодким столом, як в єдиній родині, ровесники і хресні вітали новохрещених і бажали їм многії літа.

Дуже влучно сказав один з хресних батьків у Володі, Сергія, Світлани, Максима та Катрусі: «Сьогодні день духовного народження». Бо таїнство Хрещення – це духовне народження для людини.

У «ДОБРОМУ СЕРЦІ» ВІДБУВСЯ ОБРЯД ХРЕЩЕННЯ ВИХОВАНЦІВ

Адже той,  хто не охреститься, не тільки не зможе увійти до Царства Небесного, але навіть побачити його. Бо для вічного життя така людина не народилася.

До того ж Господь сам показав необхідність хрещення, коли прийняв його від Іоана у водах Йорданських. Те ж саме Він заповідував Своїм учням і апостолам, коли казав перед Вознесінням: «Йдіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа”(Мф. 28, 19).