Головна Культура У селі Новий Милятин на Бущині завершується реконструкція даху Народного дому

У селі Новий Милятин на Бущині завершується реконструкція даху Народного дому

За декілька днів у селі Новий Милятин, в рамках реалізації Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, завершиться реконструкція даху Народного дому, що триває з квітня цього року за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.

Хід виконання робіт, в межах робочого візиту, оглянули голова Буської райдержадміністрації Олег Коваль та його перший заступник Богдан Гринишин.

Вони ознайомившись з об’ємом ремонтно-будівельних робіт та поспілкувавшись із представниками підрядної організації, пересвідчились, що проект на етапі завершення, адже вже встановлено металопластикові вікна у приміщенні бібліотеки (завідувач Оксана Кушинська), виконано демонтаж старої покрівлі Народного дому та встановлюються елементи нової покрівлі.

Загальна вартість робіт складає 1 млн. 370 тис. 219 грн.

У селі Новий Милятин завершується реконструкція даху Народного дому«Реконструкція даху Народного дому була вкрай необхідна, – каже голова Буської РДА Олег Коваль. – Самій будівлі вже багато років. За цей час дах потребував капітального ремонту. Тож вирішити проблему можна було лише завдяки його реконструкції. Роботи вже на етапі завершення. Сподіваюсь, що у подальшому вдасться провести ще ремонт глядацького залу закладу культури».

 

У селі Новий Милятин завершується реконструкція даху Народного дому

 

У селі Новий Милятин завершується реконструкція даху Народного домуУ селі Новий Милятин завершується реконструкція даху Народного дому