Головна Культура У вересні на Львівщині відбудеться форум гостинності HoReCa SHOW-2019

У вересні на Львівщині відбудеться форум гостинності HoReCa SHOW-2019

Мешканців Львівщини запрошують на наймасштабніший форум гостинності в Україні HoReCa SHOW 2019, який відбудеться 5-7 вересня. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Найбільша подія готельно-ресторанного бізнесу в Україні відбуватиметься вже вчетверте. На стадіоні Arena Lviv зберуться ТОП представники індустрії гостинності України та світу. Ідея проекту полягає у підсиленні підґрунтя українського бізнесу, що сприяє розвитку одного з основних аспектів країни – туризму.

«Цього року форум HoReCa SHOW масштабується – втричі більше площі, більше відвідувачів, іноземні експерти та максимум корисної інформації для того, щоб ринок HoReCa в Україні став «смачним» та привабливим для інвестицій», – розповів співзасновник форуму Орест Степаняк.

HoReCa Show – це 8000 м2 площі події, яка розділена на ряд тематичних арен: від класичної виставкової зони до майстер-класів від провідних шефів на сцені в чаші стадіону. HoReCa Show – це 14 локацій, 17 країн, понад 250-т лекцій та круглих столів та понад 80 майстер-класів від провідних спеціалістів у галузі кулінарії.

Серед локацій:

-Exhibition Arena – класична виставкова арена, на якій представляють провідні світові виробники високотехнологічного обладнання, текстилю, сировини, передові технології і устаткування. Окрім класичних стендів, статичних і динамічних вітрин, для відвідувачів працюють нетворкінг-зони, а також майстер-класи і чемпіонати: Ukrainian Rational Chefs Challenge 2019, Pizza Fest, Show Kitchen, Sweet Show, Street food Arena.

– HoReCa Inside – досвід рестораторів, готельєрів та людей, які створили успішний бізнес. Серія практикумів від найуспішніших Метрів України та світової арени.

– TOP Chef Arena – майданчик, який покликаний змінювати ресторанну індустрію, впливати на місцеву кулінарію і дозволити шеф-кухарям навчитись працювати, як кращі кухарі світової арени. Це майстер-класи від відомих і визнаних шефів з усього світу.

– HR & Marketing Arena – практичні поради, світові та українські тренди від фахівців, зібрані в одній локації.

Серед додаткових активних локацій – Business Arena, RestArena, Hotel Arena, BarSHOW, VIP lounge, Chill Zone.