Головна Листи Члени ДВК отримають зароблені гроші через банк

Члени ДВК отримають зароблені гроші через банк

Як стало відомо "Буському порталу" з власних джерел, у Буському районі, оплата праці членам ДВК буде здійснюватись на картковий рахунок Надра банку.

Цікаво, яким чином ЦВК змогла віддати тендер на оплату працівників, які виконують службову роботу на виборах до Верховної ради України, двічі збанкрутілому банку? Цікаво хто пролоббіював такий інтерес, і у скільки обійшлась оборутка? 

Адже кожен пам’ятає, як Надра банк збанкрутував у 2009 році, як закривались відділення по всій Україні, в тому числі і у Буську, і з якими труднощами повертались вклади. Нещодавно банк знову отримав  почесне звання «проблемного» банку, у ньому за офіційними даними вже з початку вересня цього року введено куратора. Тимчасова адміністрація тепер уже питання часу. 

Саме цікаве, що картки членам ДВК оформляють навіть без письмової заяви і підпису власника. Обіцяють все зробити просто зібравши копії паспортів членів ДВК. Відмови від послуг «надійного» банку звичайно ж не приймають, і тому невідомо, чи отримають люди свої гроші і головне коли…  

Ірина Барабаш,
/"Буський медіа портал"/